Şahin, basınla biraraya geldi

Şahin, basınla biraraya geldi

Belediye başkan aday adayı Cengiz Şahin, basınla biraraya geldi

ABONE OL
03/12/2023 16:18
Şahin, basınla biraraya geldi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tatvan Belediye Başkanlığı için AK Parti’den aday adayı olan İnşaat Mühendisi Cengiz Şahin, ilçede görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Aday adaylık başvurusunun ardından seçim çalışmalarının startını veren İnşaat Mühendisi Cengiz Şahin, ilk toplantısını ilçede görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileri ile yaptı. Aday adaylık başvurusu ile ilgili olarak Tatvan’da ki bir kafede basın toplantısı düzenleyen Cengiz Şahin, aday adaylığı ile ilgili değerlendirmede bulundu.

Aday adaylığı için AK Parti Tatvan İlçe Başkanlığı’na resmi müracaatını yaparak, Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde Tatvan Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu duyuran Cengiz Şahin, “Bugün itibariyle Tatvan Belediye Başkanlığı için üyesi olmaktan onur ve gurur duyduğum AK Parti’den resmi aday adaylık başvurumu yapmış bulunmaktayım. Meselemiz sen ya da ben davası değil. Doğu’nun incisi Tatvan’ımızın yarınları ve çocuklarımızın geleceği meselesidir. Bizlerde bunun bilincinde olarak bu yola çıktık” dedi.

Tatvanlı hemşehrilerimin de desteğini arkasına alarak doğup büyüdüğüm, sevdalısı olduğum memleketi Tatvan’a çok güzel hizmetler kazandırabileceğinin inancıyla göreve talip olduğunu ifade eden Şahin, “Bu amaç doğrultusunda bu yola ilk adımı atarken ilk toplantımızı vatandaşın gören gözü ve işiten kulağı olan basın temsilcilerimizle yapmayı uygun gördük. Katılımınız ve ilginizden dolayı çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu toplantıların devamı farklı kesimlerle yapacağımız toplantılarla da devam edecektir. Bu manada bir kez daha da sizlerin aracılığıyla Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde Tatvan Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğumu deklare etmek istiyorum. Tatvan ve Tatvanlı hemşerilerimiz her zaman hizmetlerin en güzeline layıktır. İnşallah bizlerde hizmetlerin en güzelini hak eden ilçemize ve ilçemizin değerli sakinlerine hizmetlerin en güzelini kazandırmak için bu göreve talip olduk. Ekmeğini yediğimiz, suyunu içtiğimiz ve havasını soluduğumuz bu şehir ve bu şehrin insanları için hayata geçirmeyi planladığımız sayısız projemiz var. Aday adaylığımın adaylığa dönüşmesi halinde şirin şehrimiz Tatvan’ın gelişimi ve kalkınması için hazırladığımız tüm projeleri detayları ile birlikte hemşerilerimiz ve kamuoyu ile paylaşacağız. 23 yıllık özel sektör meslek ve STK birikimimi ve tecrübemi Doğu’nun İncisi Tatvan’ıma ve Hemşehrilerime hizmet olarak sunmak için geliyorum. (4 yıl Hizan Belediyesi, 2 yıl Güroymak Belediyesi İmar Müdürlüğü, 2009- 2014 yılları arası Tatvan Belediyesi Meclis Üyeliği, İmar Komisyon Başkanlığı)Allah’ın izni, hemşerilerimizin de dua ve destekleri ile inşallah çok güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Tüm bu duygu ve düşüncelerle Tatvan’ımıza ve Tatvanlı hemşerilerimize hizmet amacıyla çıktığımız bu yolun hakkımızda hayırlı olmasını diliyor, hiçbir zaman benden desteklerini esirgemeyen aileme, tüm dostlarımıza ve büyüklerimize teşekkürlerimi iletiyor, aday adayı olan diğer tüm arkadaşlarıma da başarılar diliyorum” diye konuştu.

Düzenlenen basın toplantısı İnşaat Mühendisi Cengiz Şahin’in basın mensuplarının sorularını cevaplandırmasıyla sona erdi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan Haber Sitesi sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.